Blog

Brexit w etapach

Jak informuje Polska Izba Spedycji i Logistyki w sprawie wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej- Brexit odbywać się będzie w trzech etapach.

Szczegóły w artykule po kliknięciu więcej

Więcej

Magazyny w łańcuchu dostaw

To już ostatni dzień z Tygodnia Przesyłki Drobnicowej 2020 i ostatnia prezentancja.

W tym roku odbywa się on inaczej ze względu na obostrzenia, ale mamy nadzieję że w przyszłym roku na III edycji spotkamy się "face to face", jakże ważne jest podtrzymywanie relacji z kontrahentami i klientami zatem już nie możemy się doczekać. Tymczasem zapraszam na kolejny temam jakim jest: "Magazynowanie w łańcuchu dostaw"

 

Więcej

Zielony Łańcych Dostaw

Tydzień Przesyłki Drobnicowej trwa, równo rok temu mogliśmy sie spotkać z Wami osobiście, wysłuchać wykładów, napiś się wspólnie kawy i zaczerpnąć wiedzy. Dziś przez koronawirusa siedzimy w domach i przenosimy się do świata online. I otóż zapraszam na kolejną prezentację pt.: "zielony łańcuch dostaw"

Więcej

Just in Time

Prezentacja Agaty Kamoli

Bardzo potrzebne informacje w czasie pandemii covid-19.

Praktyczna  i fachowa wiedza o tym jak reagować w niespodziewanych sytuacjach

 

Więcej

Transport drogowy przyszłości

W ramach trwającego właśnie Tygodnia Przesyłki Drobnicowej zapraszam Was do obejrzenia prezentacji Rafała Kurowskiego, kierownika Działu Transportu Drogowego C.Hartwig Gdynia na temat "Transport drogowy przyszłości"

Więcej

Tydzień Przesyłki Drobnicowej – Ekoinnowacje w transporcie

Zapraszamy do wysłuchania pierwszego wykładu z serii „Spotkania z transportem i logistyką”. Tematem przewodnim będą „Ekoinnowacje w transporcie” przygotowane przez Aleksandrę Wysocką.

Zachęcamy również do wysłuchania słowa wstępu do cyklu od Dyrektor Pionu Spedycji Skonteneryzowanej LCL Mai Brzuzy.

 

Więcej