Blog

Spedycja Morska

Skoro ostatnio wyjaśniliśmy co to jest transport morski to dziś skupię się na pojęciu spedycji morskiej, bardzo bliskie terminy a jednak trzeba wyjaśnić czym się różnią. Zapraszam do lektury :)

 

Więcej

Transport Morski

O transporcie morskim mówi się przede wszystkim w kontekście że jest jedną z najtańszych form transportu w ogóle i jak się okazuje najbardziej popularną. Innymi zaletami tego rodzaju przewożenia towarów jest jego cena, relatywnie niskie koszty oraz to że daje nieograniczone możliwości transportowania różnego rodzaju towarów i mozliwości transportowania wielkogabarytowych towarów.

 

Więcej

Brexit w etapach

Jak informuje Polska Izba Spedycji i Logistyki w sprawie wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej- Brexit odbywać się będzie w trzech etapach.

Szczegóły w artykule po kliknięciu więcej

Więcej

Magazyny w łańcuchu dostaw

To już ostatni dzień z Tygodnia Przesyłki Drobnicowej 2020 i ostatnia prezentancja.

W tym roku odbywa się on inaczej ze względu na obostrzenia, ale mamy nadzieję że w przyszłym roku na III edycji spotkamy się "face to face", jakże ważne jest podtrzymywanie relacji z kontrahentami i klientami zatem już nie możemy się doczekać. Tymczasem zapraszam na kolejny temam jakim jest: "Magazynowanie w łańcuchu dostaw"

 

Więcej

Zielony Łańcych Dostaw

Tydzień Przesyłki Drobnicowej trwa, równo rok temu mogliśmy sie spotkać z Wami osobiście, wysłuchać wykładów, napiś się wspólnie kawy i zaczerpnąć wiedzy. Dziś przez koronawirusa siedzimy w domach i przenosimy się do świata online. I otóż zapraszam na kolejną prezentację pt.: "zielony łańcuch dostaw"

Więcej

Just in Time

Prezentacja Agaty Kamoli

Bardzo potrzebne informacje w czasie pandemii covid-19.

Praktyczna  i fachowa wiedza o tym jak reagować w niespodziewanych sytuacjach

 

Więcej