Blog

Dokument T1

Międzynarodowy przewóz towarów jest realizowany na podstawie odpowiednich procedur celnych, w których używa się między innymi dokumentów T1, T2 i T2L. Chcesz dowiedzieć się o nich więcej? Przygotowaliśmy dla Ciebie wyczerpujące informacje na ten temat. Na początek o T1

Więcej

Incoterms 2020

Incoterms 2020

Więcej

Maersk pozbywa się Damco i Safmarine

Najważniejsze biuletyny w naszej branży zajmują się od 1 września br. dość sensacyjnymi informacjami o zaplanowanej poważnej restrukturyzacji w grupie Maersk.

Oto przykładowe tytuły artykułów:

Maersk retiring Safmarine and Damco brands (Seatrade-Maritime)

Safmarine and Damco brands go in latest Maersk reshuffle (Splash 247)

APMM to axe Damco and Safmarine brands in restructure 'affecting 27,000 jobs ( The Loadstar)

Więcej

Import z Chin

Import z Chin - to nas wyróżnia.

Nasi Klienci mówią, że to nasza wiedza i nasz zespół wraz z holistycznym podejściem, ciągłe dbanie o zapewnienie najwyższej jakości i wiarygodność.

Łączymy wiele lat doświadczenia z nowatorskimi rozwiązaniami – i to w każdym etapie procesu logistycznego w tym też importu.

Więcej

Spedycja Morska

Skoro ostatnio wyjaśniliśmy co to jest transport morski to dziś skupię się na pojęciu spedycji morskiej, bardzo bliskie terminy a jednak trzeba wyjaśnić czym się różnią. Zapraszam do lektury :)

 

Więcej

Transport Morski

O transporcie morskim mówi się przede wszystkim w kontekście że jest jedną z najtańszych form transportu w ogóle i jak się okazuje najbardziej popularną. Innymi zaletami tego rodzaju przewożenia towarów jest jego cena, relatywnie niskie koszty oraz to że daje nieograniczone możliwości transportowania różnego rodzaju towarów i mozliwości transportowania wielkogabarytowych towarów.

 

Więcej